Csendes
Nagyon csendes és erős
Csendes, erős, jó légszállítás.
Csak jók
Minőség, viszonylag könnyű állíthatóság
Nem volt nagyon
Szerintem jó kis ventilátor, egy apró zajt hallok a gép elindításakor, ilyen halk kerepelést, de pár másodperc után megszűnik, és már csak akkor hallom, hogy működik, amikor erősebben kell dolgoznia, és nagyobb fordulatra kapcsol.
Szerintem egy jó kis termék, bár még nem hosszú ideje használom.
Elinduláskor pár másodpercig egy apró halk kattogásszerű valamit hallok, de csak az egynél
Ár-értékben megfelelő, de ugyanúgy hordozza a tipikus Arctic-betegséget, mint elődei. Morog. Talán a túl erős motor miatt, nem tudom. Alacsony fordulaton teljesen rendben van de 900rpm fölött nem szeretem használni őket (általában nem is kell) , mert elkezd zúgni a gépház, ha több van benne ilyenből. Pedig rács sincs előttük. Azért az árért, amiért egy ötös pakkot adtak korábban (12K kör... Tovább »nyéke) , ez persze elnézhető, de 4K forintos darabáron nem, annál van jobb ajánlat a piacon.
Kiváló hűtés, a felszerelés kissé nehezebb mint gondoltam
Úgy működik ahogy azt vártam.
-
Kiválóan használható. Nagyon jó hővezetés.
Nagyon Kiválló Portéka! Nagyon is ajánlom ezt a Terméket!Csendes és Olcsó!
Szuper termék,Kiválló és halk! Árban is a legjobb náluk!Ajánlom! Másodjára vásároltam már meg ezt a terméket...
Nincs
Legjobb ár/érték arányú ventillátor a piacon
Alacsony ár